Okrskový závod okrsku Bystré v požárním sportu

 

Nedvězí, sobota 20. května 2017

 

Výsledková listina

 

 

Soutěž mužů

Štafeta

startovní číslo

družstvo

ozn.štafety

čas

výsledný čas

pořadí

11

Hartmanice

2

01:05:80

01:05:80

1

12

Nedvězí

2

01:12:16

01:12:16

2

3

Předměstí

1

01:12:70

01:12:70

3

4

Bystré

1

01:13:56

01:13:56

4

1

Trpín

1

01:14:76

01:14:76

5

2

Jedlová

1

01:31:62

01:31:62

6

5

Hartmanice

1

01:21:19

 

 

6

Nedvězí

1

01:14:36

 

 

7

 

 

 

 

 

8

Jedlová

2

Neplatný

 

 

9

 

 

 

 

 

10

Bystré

2

01:17:53

 

 

mimo soutěž

Trpín

2

01:29:31

 

Jednotlivci 100m

startovní číslo

příjmení a jméno

družstvo

čas 1

čas 2

výsledný čas

celkový čas

pořadí

5

Dvořák Josef

Hartmanice

Neplatný

Neplatný

Neplatný

57:42

1

11

Pachovský Petr

Hartmanice

20:11

Neplatný

20:11

57:42

1

17

Doskočil Ondřej

Hartmanice

18:48

18:13

18:13

57:42

1

23

Hřebec David

Hartmanice

19:18

Neplatný

19:18

57:42

1

4

Hegr Daniel

Bystré

20:56

27:26

20:56

01:02:14

2

10

Hájek Michael

Bystré

20:08

21:71

20:08

01:02:14

2

16

Janoušek David

Bystré

23:35

21:50

21:50

01:02:14

2

22

Perner Petr

Bystré

22:35

22:97

22:35

01:02:14

2

1

Dvořák Lukáš

Trpín

25:18

24:79

24:79

01:04:19

3

7

Břenek Martin

Trpín

18:55

25:04

18:55

01:04:19

3

13

Král Zdeněk

Trpín

22:95

21:84

21:84

01:04:19

3

19

Čípek Petr

Trpín

23:80

Neplatný

23:80

01:04:19

3

3

Bačovský Stanislav

Předměstí

Neplatný

23:11

23:11

01:08:03

4

9

Pešek Michal

Předměstí

21:60

21:27

21:27

01:08:03

4

15

Gracias Michal

Předměstí

Neplatný

23:65

23:65

01:08:03

4

21

Zítka Dalibor

Předměstí

25:79

27:37

25:79

01:08:03

4

6

Novotný Jan

Nedvězí

22:82

22:04

22:04

01:09:17

5

12

Vraspír David

Nedvězí

Neplatný

Neplatný

Neplatný

01:09:17

5

18

Hegr Zdeněk

Nedvězí

22:34

21:71

21:71

01:09:17

5

24

Cihlář Ondřej

Nedvězí

28:11

25:42

25:42

01:09:17

5

2

Peša Jakub

Jedlová

36:83

26:11

26:11

01:20:63

6

8

Macků Vojtěch

Jedlová

31:98

Neplatný

31:98

01:20:63

6

14

Leinveber Jan

Jedlová

25:66

Neplatný

25:66

01:20:63

6

20

Knotig Nick

Jedlová

28:86

Neplatný

28:86

01:20:63

6

mimo soutěž

Mitáš Jakub

28:22

24:97

24:97

mimo soutěž

Teplý Petr

33:14

Neplatný

33:14

mimo soutěž

Tichý Vojtěch

25:68

Neplatný

25:68

 

Požární útok

startovní číslo

družstvo

levý proud

pravý proud

výsledek

pořadí

1

Trpín

21:81

22:18

22:18

4

2

Jedlová

01:20:21

37:67

01:20:21

6

3

Předměstí

22:06

21:92

22:06

3

4

Bystré

22:14

22:41

22:41

5

5

Hartmanice

19:89

19:88

19:89

1

6

Nedvězí

20:24

20:28

20:28

2

Trpín
mimo soutěž

45:02

38:14

45:02

 

Celkové výsledky

p.č.

název družstva

body
jednotlivci

body
štafeta

body
požární útok

body
celkem

5

Hartmanice

1

1

1

3

6

Nedvězí

5

2

2

9

3

Předměstí

4

3

3

10

4

Bystré

2

4

5

11

1

Trpín

3

5

4

12

2

Jedlová

6

6

6

18

 

 

Soutěž žen

Štafeta

startovní číslo

družstvo

označ. štafety

čas

výsledný čas

pořadí

5

Nedvězí

2

01:19:71

01:19:71

1

3

Hartmanice

1

01:24:90

01:24:90

2

1

Jedlová

1

01:26:98

01:26:98

3

2

Nedvězí

1

01:27:34

 

 

4

 

 

 

 

 

6

Hartmanice

2

01:31:04

 

 

 

Jednotlivci 100m

startovní číslo

příjmení a jméno

družstvo

čas 1

čas 2

výsledný čas

celkový čas

pořadí

3

Mládková Jana

Hartmanice

25:31

24:80

24:80

01:09:83

1

6

Bačovská Leona

Hartmanice

22:91

24:39

22:91

01:09:83

1

9

Vališová Petra

Hartmanice

25:98

24:50

24:50

01:09:83

1

12

Dvořáková Markéta

Hartmanice

22:42

Neplatný

22:42

01:09:83

1

2

Slámová Martina

Nedvězí

24:89

25:00

24:89

01:12:17

2

5

Bidmonová Karolína

Nedvězí

21:97

22:51

21:97

01:12:17

2

8

Černíková Adéla

Nedvězí

33:11

25:31

25:31

01:12:17

2

11

Petrásová Lucie

Nedvězí

26:93

Neplatný

26:93

01:12:17

2

1

Machová Alexandra

Jedlová

27:72

27:74

27:72

01:21:15

3

4

Chmelová Jana

Jedlová

Neplatný

29:01

29:01

01:21:15

3

7

Hájková Markéta

Jedlová

Neplatný

24:42

24:42

01:21:15

3

10

Kučerová Denisa

Jedlová

32:83

33:70

32:83

01:21:15

3

 

Požární útok

startovní číslo

družstvo

levý proud

pravý proud

výsledek

pořadí

3

Hartmanice

21:62

22:18

22:18

1

2

Nedvězí

22:18

30:82

30:82

2

1

Jedlová

43:92

46:36

46:36

3

 

Celkové vyhodnocení

p.č.

název družstva

body
jednotlivci

body
štafeta

body
pož. útok

body
celkem

pořadí

3

Hartmanice

1

2

1

4

1

2

Nedvězí

2

1

2

5

2

1

Jedlová

3

3

3

9

3

 

 

Soutěž mladých hasičů v požárním útoku

             

družstvo

levý proud

pravý proud

výsledek

pořadí

3

Bystré B

19:54

19:40

19:54

1

1

Bystré A

19:55

18:36

19:55

2

2

Hartmanice A

22:49

20:65

22:49

3

5

Bystré C

23:52

22:90

23:52

4

4

Předměstí

33:10

30:35

33:10

5

6

Hartmanice B

36:81

34:31

36:81

6